1. Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies. Χρησιμοποιώντας την συναινείτε στη χρησιμοποίηση των cookies. Learn More.

ΣΧεδια σκαφων

Η συζήτηση στο 'Βοήθεια για καινούριους παίκτες/παίκτριες' ξεκίνησε από τον/την Seth, 22/9/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. Seth

Seth Μαθητευόμενος στο φόρουμ

Καλησπέρα, αγορασα απο τη δημοπρασία το σχεδιο jade goliath . Εχω τα σκάφη :
    1.GOLIATH 2.G-BASTION 3.G-ENFORCER . Μπηκα Υποστεγο/Υπαρχοντα αλλα δεν εμφανίζεται σε κανενα σκάφος. Κανω κάτι λάθος? Ειμαι νεος παιχτης απο 13/9/2017 ξεκινησα

2. VAMPIRECRAFT

VAMPIRECRAFT Προχωρημένος

Γεια σας,

για να εμφανιστεί το σχέδιο Jade θα πρέπει να έχεις στην κατοχή σου το αρχικό σκάφος Goliath.

Εφόσον αναφέρεις ότι το έχεις, τότε θα κάνεις τα εξής:

α. Πήγαινε στην αρχική σελίδα και κλίκαρε το υπόστεγο.
    β. Στη συνέχεια κλίκαρε το σκάφος Goliath, θα δεις ότι έχει ανάψει δεξιά ένα κίτρινο τριγωνάκι που γράφει Goliath.
    γ. Κλίκαρε το κίτρινο τριγωνάκι και θα ανοίξει μία μικρή καρτέλα με τα σχέδια του αρχικού Goliath που έχεις στην κατοχή σου, εκεί θα φαίνεται και το Jade που προανέφερες. Κλίκαρε το Jade και είσαι έτοιμος.

Μη ξεχάσεις μετά να πατήσεις και την ενεργοποίηση.

Αν και πάλι δεν μπορείς να το βρεις ή δεν υπάρχει, περίμενε απάντηση από τους διαχειριστές.

Η ερώτηση δε κοστίζει, να ρωτάτε πάντα !!!! , και όσοι μπορούνε βοηθάνε.

Τα κεφαλαία απαγορεύονται!

Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 24/9/17
    Αρέσει στους -EREVOS- και BILLYHARLEY.
  3. Seth

Seth Μαθητευόμενος στο φόρουμ

Σε ευχαριστώ φίλε μου, όπως τα είπες είναι.

Αρέσει στον/ην VAMPIRECRAFT.
  4. -snorkel-

-snorkel- Global Team Leader Team Darkorbit

Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.

Καλή συνέχεια.

Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.

Κοινοποίηση σελίδας