1. Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies. Χρησιμοποιώντας την συναινείτε στη χρησιμοποίηση των cookies. Learn More.

Φθίνουσα απόδοση

Η συζήτηση στο 'Γενικές ερωτήσεις' ξεκίνησε από τον/την marriaf, 25/9/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. marriaf

marriaf Μαθητευόμενος στο φόρουμ

Γεια σας διαστημικοί πιλότοι

Σήμερα η ομάδα του DarkOrbit εισήγαγε ένα νέο σύστημα φθίνουσας απόδοσης.
    Είναι αρκετά απλό : Όσο πιο πολύ ώρα είναι ένας παίκτης συνδεμένος, τόσο πιο λίγες αμοιβές θα λαμβάνει. Οι παίκτηες με κανονικές ώρες παιξίματος δεν θα δουν καμία διαφορά.
    Πρόκειται για μια αναβάθμιση με μηχανισμούς εναντίον σε bot παίκτες.

Η ομάδα του DarkOrbit
    http://el.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/fthnoysa-apdosi.97993/#post-825011

Θα κάνετε πλάκα φαντάζομαι. Έτσι; Στόχος σας άρα δεν είναι τα μποτ (που δεν έχουν να χάσουν τίποτα αφού δεν κουράζονται να παίζουν και παίζει ένα μηχάνημα -τι είχαν, τι έχασαν).
    Στόχος σας (για μια ακόμα φορά) είναι οι πραγματικοί παίκτες. Έχετε βαλθεί ντε και καλά να υπάρχουν μόνον μποτ στο παιχνίδι, ναι;

Δηλαδή, ποιος σας έχει δώσει το δικαίωμα εγώ που παίζω τόσες ώρες να μου μειώνετε τις αμοιβές;
    Ή μάλλον, για να το πω σωστά, δικαίωμά σας είναι -δικαίωμά σας είναι να μας κάνετε να σταματήσουμε να παίζουμε εμείς οι λίγοι που έχουμε απομείνει χωρίς να παίζουμε με μποτ.
    Καλή τύχη στο κλείσιμο του παιχνιδιού σας. Γιατί είναι το μόνο που θα καταφέρετε με αυτήν την καινούρια φαεινή σας ιδέα.

Αρέσει στον/ην play2.
  2. My-heart-is-on-VENUS

My-heart-is-on-VENUS Μαθητευόμενος στο φόρουμ

μια χαρα συστημα ειναι αυτο,προφανως αν παιζεις3 εως 5 ωρες δεν θα εχεις λιγοτερες ανταμοιβες,υποθετω το προβλημαειναι αν παιζει καποιος 10 ωρες κ πανω,αν παιζεις 10 ωρες κ πανω την μερα καλο θα σ κανει :p :D

3. Sexy^Papi

Sexy^Papi Αρχάριος στο φόρουμ

Και εγω που παιζω πανω απο 10 ωρες την ημερα ? καλα πατε καλα η εχετε ξεφυγει? μαλλον το δευτερο και οπως ειπε και ο φιλος καλο κλεισιμο του παιχνιδιου σας ετσι οπως τα κανατε ετσι θα τα φατε.

4. xristospro4

xristospro4 Αρχάριος στο φόρουμ

Καλησπέρα,εγώ συμφωνώ με αυτό που έχουν κάνει.Θα το έχουν φτιάξει έτσι το σύστημα ώστε να χάνουν μόνο τα bots. Και ρε παιδιά όποιος παίζει 20 ώρες την ημέρα... εντάξει είπαμε... καλό θα σας κάνει κιόλας;):p

Το θέμα είναι ότι κι εγώ θέλω να μάθω σε πόσες ώρες θα μειώνονται οι ανταμοιβές.
    Μετά αν μάθουμε αυτό τότε μιλάμε...

5. Sexy^Papi

Sexy^Papi Αρχάριος στο φόρουμ

αν ειναι να χανουν μονο τα μποτ τοτε ενταξει δεν τιθεται θεμα θα ειναι προβλημα αν μαζι με τα μποτ χανουμε και ολοι οι αλλοι που παιζουν πολλες ωρες.

6. My-heart-is-on-VENUS

My-heart-is-on-VENUS Μαθητευόμενος στο φόρουμ

αν παιζεις πανω απο 10 ωες την μερα τοτε καλο θα σου κανει ,και δεν εχουμε ξεφυγει εμεις,εμεις μια χαρα ειμαστε εσυ εχεις εθιστει! (sexy papi)

7. -snorkel-

-snorkel- Global Team Leader Team Darkorbit

Οπως είναι σαφές και στην επίσημη ανακοίνωση, οι μόνοι παίκτες που είναι ζημιωμένοι είναι οι παίκτες με Bot προγράμματα ή οι παίκτες που μοιράζονται τους λογαριασμούς τους.

Αν δεν ανήκετε στις παραπάνω κατηγορίες, δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος να ανησυχείτε. Δεν χάνετε απολύτως τίποτα με αυτό το μέτρο.
    Αν ανήκετε στις παραπάνω ομάδες, έχετε ζημιωθεί και για αυτό παραπονιέστε, θα σας πω οτι το μέτρο δεν πρόκειται να καταργηθεί οπότε είναι η ώρα να παίζετε υπο ίσους όρους με τους νόμιμους παίκτες.

Το θέμα κλείνει.

Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.

Κοινοποίηση σελίδας