1. Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies. Χρησιμοποιώντας την συναινείτε στη χρησιμοποίηση των cookies. Learn More.

Ανακοίνωση Επίσημη Ανακοίνωση από το DarkOrbit

Η συζήτηση στο 'Dev Blog' ξεκίνησε από τον/την -snorkel-, 15/11/18.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -snorkel-

-snorkel- Global Team Leader Team Darkorbit

Γεια σας διαστημικοί πιλότοι,

Πριν από σχεδόν 2 χρόνια έμαθα τα καταπληκτικά νέα ότι θα γινόμουν μέλος της Bigpoint ως ο νέος Διαχειριστής Κοινότητας για το DarkOrbit. Δεν γνώριζα πολλά για το παιχνίδι πριν το ξεκινήσω, αλλά γρήγορα ανακάλυψα πως ήταν ένας τίτλος που είχε αντέξει στη δοκιμασία του χρόνου και είχε μερικούς από τους πιο πιστούς και παθιασμένους παίκτες που είχα συναντήσει ποτέ. Οι εμπειρίες που μοιράστηκα με κάθε παίκτη, συντονιστή και την ομάδα μου, είναι κάτι που δεν θα ξεχάσω ποτέ και που θα χρησιμοποιώ, καθώς προχωρώ στην καριέρα μου. Ο καιρός που πέρασα εδώ, δεν ήταν χωρίς προκλήσεις και η ομάδα εργάζεται ακόμα και σήμερα προκειμένου να αντιμετωπίσει κάποιες από αυτές. Έχω 100% εμπιστοσύνη ότι η OP32 και η ομάδα του DarkOrbit όχι μόνο θα αντιμετωπίσουν κάθε πρόκληση, αλλά θα ξεπεράσουν τις προσδοκίες στα επόμενα χρόνια. Θα παραμείνω στην Bigpoint μέσα από τον νέο ρόλο μου, οπότε κατά καιρούς θα σας επισκέπτομαι όλους σας. Είναι πολλά αυτά που συμβαίνουν στην εταιρεία μας και είμαι ενθουσιασμένος που θα παίξω κι εγώ έναν ρόλο στο λαμπρό μέλλον που μας περιμένει. Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους που με αφήσατε να μοιραστώ το πάθος σας και που μου επιτρέψατε να γίνω μάρτυρας μιας πραγματικά μοναδικής κοινότητας παιχνιδιού. Μη σταματάτε να παίζετε, να νοιάζεστε και να σκίζετε!

Στο άπειρο κι ακόμα παραπέρα,

Ron AKA Baracus

Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.

Κοινοποίηση σελίδας