Δημοπρασία

Η συζήτηση στο 'Ιδέες και ενημερώσεις του παιχνιδιού' ξεκίνησε από τον/την DarkSkin, 10/1/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
?

Πως σας φαίνεται ?

Αυτή η ψηφοφορία θα λήξει στις 7/2/17 στις 16:37.
  1. ΝΑΙ

5.9%
  2. ΟΧΙ

82.4%
  3. Αδιάφορο

11.8%
Επιτρέπονται πολλαπλές ψήφοι.
  1. DarkSkin

DarkSkin Μαθητευόμενος στο φόρουμ

Καλησπέρα σας, βλέπω πολλούς νέους πιλότους με χαμηλό επίπεδο να αγοράζουν ακριβά πράγματα από δημοπρασία με πολλά credits , αυτό σημαίνει ότι δέχονται κάποια βοήθεια από συμμαχίες και καλά κάνουν. Αυτό που έχω να προτείνω είναι το DarkOrbit να φτιάξει στην δημοπρασία μία αρχική προσφορά,όπως γίνονται και στις πραγματικές δημοπρασίες. π.χ το ίρις αντί να βάλω εγώ 20 εκατομμύρια να το έχει ορίσει το DarkOrbit δηλαδή, όταν θα πάω να βάλω προσφορά να μην μπορώ να βάλω κάτω από 20 εκατομμύρια να ορίσει το σύστημα από ποιο όριο θα ξεκινάει το κάθε αντικείμενο που θέλει να αγοράσει ο κάθε πιλότος ,ώστε να υπάρχει μία ισορροπία .
    ευχαριστώ για τον χρόνο σας

2. Λουκιανός

Λουκιανός Τακτικός στο φόρουμ

Ψήφισα όχι κι ας τα έχω σχεδόν όλα,γιατί αυτό που προτείνεις δεν μας βοηθάει σε κάτι αλλά ίσα ίσα χάνουμε τη μοναδική ευκαιρία να πάρουμε κάτι σε πολύ χαμηλή τιμή!:eek:
    Σήμερα πήρα αυτό:
    Συγχαρητήρια! Η προσφορά σου 20.000 Credits ήταν η υψηλότερη και αγόρασες το αντικείμενο Επιταχυντής ασπίδας (SHD-B01)! :rolleyes:

3. DarkSkin

DarkSkin Μαθητευόμενος στο φόρουμ

και εγώ τα έχω όλα όσα έχει η δημοπρασία απλά πιστεύω πώς θα έπρεπε εξαρχής να έχει οριστεί μια υπάρχουσα τιμή και όχι να την ορίζουν οι παίχτες

4. Natalia-Natali.

Natalia-Natali. Αρχάριος στο φόρουμ

Όχι σε καμία περίπτωση.

5. Πέλεκυς

Πέλεκυς Αναλυτής του παιχνιδιού

Όχι από εμένα, σκοπός της δημοπρασίας έιναι να βοηθηθούν οι νέοι παίχτες.
    Αυτό που προτείνεις δεν θα τους βοηθήσει καθόλου.

Αρέσει στους HappyCrisisEveryone, Natalia-Natali. και VAMPIRECRAFT.

Κοινοποίηση σελίδας