1. Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies. Χρησιμοποιώντας την συναινείτε στη χρησιμοποίηση των cookies. Learn More.

διαταξη ναρκων

Η συζήτηση στο 'Αρχείο λοιπών' ξεκίνησε από τον/την κλειδαρας[ßøÇÇ], 18/5/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
?

θελετε;

1. ναι

2. οχι

3. δεν με ενδιαφερει.

Τα αποτελέσματα εμφανίζονται μόνο μετά την ψηφοφορία.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. κλειδαρας[ßøÇÇ]

κλειδαρας[ßøÇÇ] Μαθητευόμενος στο φόρουμ

δεν ξερω πως λεγεται ακριβως η συγκεκριμενη διαταξη.. στα αγγλικα μονο ξερω που λεγεται lance (ευχαριστω wiki :p ) αλλα θα επικαλεστω τη δυναμη του φορουμ! μπας και μπορεσουμε καπως να την ξαναπαρουμε.Αυτη η διαταξη για οσους δεν ξερουν δινει παραπανω ζημια στις ναρκες.. δινει 50% παραπανω αποτι ξερω και ηταν διαθεσιμη πολυ παλια για 1 εβδομαδα νομιζω που επρεπε να καλεσεις 25 φιλους και δινοταν ως μπονους αμα φτασουν οι 25 φιλοι επιπεδο 7. τελος παντων,εγω παιζω πολυ με ναρκες και την θελω πολυ αυτη τη διαταξη αλλα δεν μου εχει δωθει ποτε η ευκαιρια να την παρω καθως τοτε που ειχε βγει εγω δεν επαιζα καν το παιχνιδι. υστερα ξεκινησα.γι αυτο και θελω να επιστρεψει με καποιο τροπο.. ποια ειναι η αποψη σας;εχω αφησει δημοψηφισμα μπας και μαζευτουν πολλα ναι και σταλθει τελος παντων στα κεντρικα και ξαναβγει η διαταξη .

2. Πέλεκυς

Πέλεκυς Αναλυτής του παιχνιδιού

η διαταξη λεγεται Δορυ, εκτος απο αυτο που λες την ειχαν δωσει παλια στους παιχτες του TGC (top gamers club) ως δωρο, ναι να βγει στο μαγαζι για οσους θελουν να την αγορασουν.

3. κλειδαρας[ßøÇÇ]

κλειδαρας[ßøÇÇ] Μαθητευόμενος στο φόρουμ

αυτο για το tgc δεν το ξερα.. αλλα και παλι λιγοι την εχουν.. εμεις δεν μπορουμε ν την παρουμε.. και αν δεν κανω λαθος.. και να μπουμε τωρα στο tgc τα παλια δωρα δεν θα μας τα δωσουν... λεω.. αμα γινουμε top gamers και μας βαλουν :p :rolleyes::rolleyes:

4. *alastoras*[єα♠]

*alastoras*[єα♠] Τακτικός στο φόρουμ

5. •Element•

•Element• Κόμης

Το χρονικό διάστημα της δημοσκόπησης τελείωσε, το θέμα κλείνει και μεταφέρεται στο αρχείο.

Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.

Κοινοποίηση σελίδας