1. Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies. Χρησιμοποιώντας την συναινείτε στη χρησιμοποίηση των cookies. Learn More.

Demaner

Η συζήτηση στο 'Τεχνικές ερωτήσεις' ξεκίνησε από τον/την play2, 16/5/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. play2

play2 Νέος ειδικός

Γεια σας.Οπως ολοι ξερετε αυτες τις μερες ειναι το event demaner.Το προβλημα ομως ειναι οτι μονο η top 1 clan στον server περνει τις ανταμοιβες απο το demaner.Αυτο ειναι πολυ αδικο γιατι οι υπολοιποι παικτες του σερβερ δεν παιρνουν τιποτα.Δεν ειμαι σε σημειο να κανω join τους rekt(eu4) διοτι δεν ειμαι fυll elite και γενικα δεν ειμαι και ο καλυτερος παικτης.Επισης δεν μπορω να κανω grind για με τις ωρες,ουτε να εχω bot στο pc μου.

2. DefenderOfMMO

DefenderOfMMO Ανερχόμενος συντάκτης

Αστο φιλε, μην συμμετεχεις καθολου αμα δεν εχεις καλη συμμαχια. Καλυτερα μαζευε κουτια ή χτυπα cubikon εφοσον οι χαρτες δεν εχουν πολυ κοσμο.

Αρέσει στους IamNoob και play2.
  3. play2

play2 Νέος ειδικός

Ναι λογικα αυτο θα κανω απο δω και περα.Ευχαριστω παντως που μου απαντησες.Μπορει να κλεισει.

Αρέσει στον/ην IamNoob.

Κοινοποίηση σελίδας