1. Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies. Χρησιμοποιώντας την συναινείτε στη χρησιμοποίηση των cookies. Learn More.

50.000 μέλη στο discord - κουπόνια χειμώνας 2017

Η συζήτηση στο 'Βοήθεια για καινούριους παίκτες/παίκτριες' ξεκίνησε από τον/την †_Polar_Cold, 10/11/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. †_Polar_Cold

†_Polar_Cold Μαθητευόμενος στο φόρουμ

To darkorbit γιορτάζει τα 50.000 μέλη στο discord και μοιράζει δώρα!
    Για όποιον δεν το ξέρει το discord είναι μια εφαρμογή συνομιλίας παρόμοια με τα skype , teamspeak , irc.
    Μπορείτε να την κάνετε εγκατάσταση σε windows, mac, linux, android και ios, ενώ μπορείτε να την τρέξετε απευθείας και στον browser σας.
    Για να συμμετέχετε κι εσείς στην κοινότητα discord του darkorbit επισκέπτεστε το σύνδεσμο που θα βρείτε στο ενημερωτικό δελτίο στην αρχική σας σελίδα μόλις συνδεθείτε στο λογαριασμό σας στο παιχνίδι.

Για να ξεκινήσει σωστά αυτή η περίοδος εορτών (halloween) και για να γιορτάσουμε την κοινότητα του Discord, που έφτασε τα 50.000 μέλη, είναι χαρά μας να σας δώσουμε αυτόν τον κωδικό κουπονιού, που περιέχει τα ακόλουθα:
    • 5000 πυρομαχικά UCB-100
    • 1 cpu καμουφλαρίσματος
    • 50 ενέργειες γαλαξιακών πυλών
    Κωδικός: DOWINTERFUN2

Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το κουπόνι 1 φορά ανά λογαριασμό, ανά σέρβερ, ανεξαρτήτως αν είστε ή όχι μέλη της κοινότητας του darkorbit στο discord!

Τελευταία επεξεργασία: 19/11/17
    Αρέσει στους HeLLaS†CoMMANDO†EL και Λουκιανός.
  2. neoonoma

neoonoma Μαθητευόμενος στο φόρουμ

Το darkorbit discord έχει γύρω στα 8,000.
    Αυτά τα δώρα είναι για να κάνουν τους παίκτες να ξαναπαίξουν το παιχνίδι.
    Ο μεγαλύτερος server στο discord έχει 33,316 μέλη. Άμα δεν με πιστεύετε μπορείτε να στείλετε email στην Υποστήριξη τσυ Discord.

3. †_Polar_Cold

†_Polar_Cold Μαθητευόμενος στο φόρουμ

Εγώ απλά ενημέρωσα για τον κωδικό και μετέφρασα ότι είχε γράψει ο admin "baracus" στο discord, τα 50.000 μέλη είναι δικά του λόγια, εγώ δεν έχω καμία σχέση με την bigpoint, απλός παίχτης είμαι.

Επίσης υπάρχει κι ένα νέο κουπόνι.

Νέος κωδικός κουπονιού: DOWINTERFUN

Αν δεν έχετε το σκάφος leonov θα σας δώσει το leonov, αν το έχετε ήδη θα σας δώσει 10.000 uridium γι'αυτό φροντίστε να έχετε οπωσδήποτε το leonov στο υπόστεγο σας (πάρτε το με credits από τη δημοπρασία) και μετά κάντε εξαργύρωση το κουπόνι.

edit:επίσης παίρνετε 4 lf3 leizer και 4 bo2 ασπίδες

Τελευταία επεξεργασία: 26/11/17
    Αρέσει στον/ην Λουκιανός.
  4. neoonoma

neoonoma Μαθητευόμενος στο φόρουμ

Ναι, το ξέρω ότι είσαι απλός παίχτης, απλά το είπα για να ξέρουν και τα υπόλοιπα μέλη την αλήθεια.

Κοινοποίηση σελίδας